درست زمانی که فکر می کردید تبلیغات تبلیغاتی OnlyFans از بین رفته است ، یک سلبریتی دیگر نام آنها را به لیست شرکت کنندگان اضافه می کند. ب. سیمون می داند که چگونه شتاب بزند زیرا مارک زیبایی خاص خود و همچنین مشاغل موسیقی و کمدی خود را دارد ، بنابراین فقط زمان لازم بود که او از OnlyFans خمیر بیاورد. او به نام هایی مانند امبر رز ، کریس براون ، تایگا ، روبی رز ، لیزا رای مک کوی ، مایکل بی جوردن ، سوآ لی ، کاردی بی ، جوردین وودز و ده ها نفر دیگر پیوست که صفحات خود را راه اندازی کرده اند و سودهای زیادی از طریق طرفداران دوستانه بدست آورده اند – و اغلب بزرگسالان – سایت.

سیمون ، فقط طرفداران ، ژورنال
اینستاگرام

بی سیمون در استوری اینستاگرام خود این خبر را اعلام کرد در حالی که او یک عکس سیاه و سفید از خود به اشتراک گذاشت در جایی که به نظر می رسید فقط زیر لباسش را پوشیده در حالی که متن سینه هایش را پوشانده است او به بینندگان دستورالعمل هایی را در مورد چگونگی دسترسی به OF او ارائه داد ، اما مشخص نیست مشترکین چه انتظاری دارند.

در اوایل سال جاری ، B. Simone درگیر جنجال ها شد پس از آنکه وی به ایجاد دزدی ادبی در وبلاگ نویسان برای ایجاد کتاب مظاهر خود متهم شد. وی پس از ویروسی شدن ، به سرعت از این مخلوط عذرخواهی کرد ، اما به نظر نمی رسد که مردم این رسوایی را رها کرده اند زیرا پس از اطلاع از راه اندازی OF ، حرف های زیادی برای گفتن داشتند. چند پاسخ زیر را بررسی کنید. آیا مشترک می شوید؟