ریحانا و AP $ Rocky دائماً در شایعات دوست یابی با هم ارتباط داشته اند. به نظر نمی رسد که آنها علاقه زیادی به خاموش کردن این صحبت ها نداشته باشند ، که اخیراً در یک سری فیلم های پرسش و پاسخ برای GQ و Vogue بازی کرده اند.

این دو از زمانی که دو بار پس از جدایی ریح با حسن جمیل دیده شده اند ، در عناوین شایعات با یکدیگر مرتبط شده اند. آنها تأیید نکرده اند که آیا آنها واقعاً با هم قرار ملاقات می گذارند یا خیر ، اما طبق گزارشات اخیر خارج از نیویورک ، آنها در حالی که آخر هفته با دوستان خود از یک نقطه محبوب محبوب بازدید کرده بودند ، دوباره با هم بودند.


Stephane Cardinale – Corbis / Corbis از طریق گتی ایماژ

طبق گفته Page Six ، شنبه شب ریحانا و A $ AP Rocky در مسافرخانه Beatrice دیده شدند که با احتیاط پشت یک منطقه پرده بسته نشسته بودند. این فقط آخرین نمونه از دیده شدن آنها در جمع با هم است ، که شایعاتی را که رسانه های اجتماعی با خوشحالی تمام شده اند دوباره احیا می کند.

فکر می کنید آنها با هم هستند یا واقعاً دوستان خوبی هستند؟


پاسکال لو Segretain / گتی ایماژ

AP APK Rocky اخیراً سخاوت خود را در بخش شکرگذاری تیتر کرد و به جامعه قدیمی خود بازگرداند. ریحانا انتقاد بیشتری نسبت به تعطیلات داشت ، هفته گذشته اخبار اجتماعی خود را به روز کرد و عشق خود را به جوامع بومی فرستاد که اغلب در روز شکرگذاری فراموش می شوند. او همچنین جدیدترین پیشنهادات Savage X Fenty خود را تبلیغ می کند ، برای چند عکس جذاب و جدید عکس می گیرد و تبلیغات دیگری را برای تعطیلات آماده می کند.

[via]