آنتونیو براون میدل ایست ژورنال به سوی مقابله با بوکانیرز

عنصر

از زمان تعلیق شدن توسط NFL به مدت هشت بازی در ابتدای فصل ، طرفداران فکر می کردند که آنتونیو براون در کجای زمین قرار می گیرد. برای طولانی ترین زمان اعتقاد بر این بود که Seattle Seahawks و Baltimore Ravens دو انتخاب بارز هستند. این امر به ویژه پس از آنکه گزارش شد براون تحت تعقیب Seahawks است ، با توجه به اینکه محرومیت وی در آستانه نتیجه گیری است ، صادق بود.

اکنون ، به نظر می رسد که تیم جدیدی در آستانه جذب براون است. . Buccaneers Tampa Bay همیشه در معرض خطر قرار گرفته است ، به خصوص از آنجا که او در خارج از میامی مستقر است و به دنبال یک حضور کوتاه در فصل گذشته با پاتریوت ها ، با تام بردی دوست خوبی است. طبق گفته آدام شفر از ESPN ، براون در راه خلیج تمپا است و انتظار می رود علی رغم علاقه آشکار سیاتل ، توافق نامه ای را امضا کند. در گیرنده پهن صرف نظر از این ، یک معامله هنوز نهایی نشده است ، این بدان معناست که اگر جلسه قریب الوقوع آنها خراب شود ، همه چیز ممکن است تغییر کند.

برای به روزرسانی های بیشتر ، آن را قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم بود که آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>