اندی دالتون مصدوم بعد از ضربه شریر از جان باستیک

عنصر

در این فصل اوضاع برای کابوی های دالاس خوب نبوده است زیرا آنها دائماً قربانی مصدومیت های مختلف و یک دفاع وحشتناک شده اند. فقط چند هفته پیش ، داک پرسکوت ، بازیکن خط حمله ، دچار آسیب دیدگی مچ پا در پایان فصل شد که او را مجبور به جراحی کرد. طی دو هفته گذشته ، کابوی ها با اندی دالتون که برای رفتن به حالت تهاجمی تلاش می کرد ، نورد می کردند. این امر به ویژه امروزه صادق بود ، با این وجود هواداران پس از یک مصدومیت بیرحمانه آرزو کردند که آرزوی خوبی برای دالتون داشته باشند.

در حالی که به زمین می لغزد ، Jon Bostic از تیم فوتبال واشنگتن که شانه خود را به پایین انداخت ، شکار شد. سر دالتون. این یک نمایشنامه غیرقانونی است که بستیک بلافاصله برای آن کنار گذاشته شد. مدتی ، دالتون قبل از اینکه توسط اعضای کادر آموزشی کمک شود ، روی زمین دراز کشیده بود.

بلافاصله بن دی نوچی جای دالتون را گرفت ، که نتوانست جرقه ای به کابوی ها بدهد زیرا آنها با نتیجه 25-3 مغلوب واشنگتن شدند. با همه حساب ها ، این یک بازی کابوس برای یک تیم Cowboys بود که در تلاش برای ادامه حضور در NFC East است که قبلاً کاهش یافته است.

منتظر باشید تا به روزرسانی های وضعیت دالتون در هفته آینده ادامه دهید زیرا ما خواهیم بود مطمئن شوید را به کسانی که به شما.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>