اندرسون کوپر دونالد ترامپ را به یک “لاک پشت چاق” شبیه می کند

درست حدود یک ساعت پیش ، رئیس جمهور دونالد ترامپ میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید بود که در آن او ادعا کرد مردم آمریکا پیروز انتخابات است. رئیس جمهور ادعا می کند که حزب دموکرات در تلاش است تا انتخابات را کاملاً از او بدزدد و آرا illegal غیرقانونی در ایالت های مهم شمارش می شود. این بعد از توییتهای متعددی است که در آن رئیس جمهور خواستار شمارش در جایی که برنده است را متوقف کند و شمارش را در جایی که باخته است ادامه دهد.

“اگر شما رای قانونی را بشمارید ، من به راحتی پیروز می شوم. اگر شما حساب کنید آرا illegal غیرقانونی ، آنها می توانند سعی کنند انتخابات را از ما بدزدند “، گفت:” قبل از تلاش برای ادعا اینکه انتخابات ایالات متحده توسط دموکرات ها خراب شده است. ترامپ حتی تا آنجا پیش رفت که اظهار داشت که نظرسنجی ها به نفع بایدن کج و معوج است و نیروهای خارجی برای بیرون راندن وی از کاخ سفید توطئه می کنند. این مطابق با گفته ترامپ در شب انتخابات است و ادعا می کند: “ناگهان همه چیز متوقف شد. این یک تقلب در مردم آمریکا است. این باعث شرمساری کشور ما است.”

دونالد ترامپ و اندرسن کوپر

دارن هاوک / گتی ایماژ

به دلیل نادرستی در سخنرانی ترامپ ، شبکه های زیادی از رئیس جمهور جدا شدند. CNN یکی از شبکه هایی بود که این کار را انجام داد اگرچه آنها بیش از کانال های دیگر مانند MSNBC در رئیس جمهور ماندند. هنگامی که CNN بازگشت ، لنگر اندرسون کوپر از سخنان رئیس جمهور شوکه شد و او را به “لاک پشت چاقی” تشبیه کرد و اظهار داشت که رئیس جمهور مانند یک بازنده دردناک به نظر می رسد.

“این رئیس جمهور ایالات متحده است. کوپر گفت: “این قدرتمندترین فرد در جهان است و ما او را مانند لاک پشت چاقی در پشت می بینیم که در زیر آفتاب داغ در حال تابیدن است و می فهمد زمانش تمام شده است.”

در حال حاضر ، آرا votes هنوز در ایالت های متعددی از جمله جورجیا ، پنسیلوانیا ، آریزونا ، نوادا ، کارولینای شمالی و آلاسکا در حال شمارش است. بر اساس روندهای فعلی ، انتظار می رود که بایدن برنده کاخ سفید شود ، اگرچه مدتی برنده اعلام نخواهد شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>