جشن تولد Lil Baby چیزی بود که باید به خاطر بسپارید. رپ 26 ساله آتلانتا نزدیک به یک میلیون دلار از دوستان ، خانواده و عزیزانش هدیه دریافت کرد و یک مهمانی خصوصی با مضمون جواهرات با مهمانانی از جمله جیمز هاردن و بیشتر برگزار کرد. در پایان شب ، بیبی با دو ساعت مچی نادر ریچارد میل ، و دوست دخترش جیدا چیوز 200،000 دلار برای یک قطعه 12/1 منحصر به فرد هزینه کرد. به نظر می رسید که این مقدار کافی نبود که عزیزم مجبور شود به داخل شبکه ها بپردازد و برای برخی از سرگرمی ها خانم لندن ، ستاره فیلم بزرگسالان را هدف قرار دهد.

اگر از این بی نظمی فعلی پیروی نکرده باشید ، می دانید که خانم لندن ادعا کرده است که با پذیرفتن پرداخت 16000 دلار از خواننده رپ ، با لیل بیبی بین ورق ها کثیف شده و کثیف شده است. بیبی این ادعاها را رد کرده است ، اما لندن برخی از DM ها را فاش کرده است که به نظر می رسد همه موارد تایید کننده را نشان می دهد.

خانم لندن به تازگی از این زوج عذرخواهی کرده و برای آنها آرزوی یک عمر عشق را دارد زیرا قول می دهد که تربیت آنها را متوقف کند ، اما او مرتباً به دام خود می افتد و رپ میلیونر و دوست دخترش را درگیر می کند.


پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

Jayda Cheaves ظاهراً با Lil Baby ارتباط برقرار می کند ، اما او قطعاً قصد ندارد به زودی 200000 دلار دیگر برای او هزینه کند ، حتی حاضر نیست حتی یک سکه از کیف پول خود خارج کند. به نظر می رسد که او پس از این اتهامات اخیر در حالت آماده باش است و در توییتر نوشت که او حتی برای مرد خود مقداری فست فود نخواهد کرد.

جیدا در شبکه های اجتماعی نوشت: “A n *** a cant get a burger outta me”. “به خدا همه چیز تموم شد”.

همیشه این احتمال وجود دارد که جیدا به این وضعیت اشاره نكرده باشد اما با توجه به این واقعیت كه لعنتی نزدیك به همه آنچه او در چند روز گذشته گفته است قابل استفاده در این وضعیت است ، هواداران خواندن بین سطرها را سخت نمی كنند.

فکر می کنید سرانجام آنها بر سر این اختلاف خواهند کرد؟