Juice WRLD و Ally Lotti به طور جدی یکدیگر را دوست داشتند. آنها به ظاهر هر کاری برای یکدیگر انجام می دادند و این هنرمند 21 ساله فقید در نشان دادن میزان مراقبت از دوست دختر خود شفاف بود.

در یک سالگی مرگ رپر ، آلی به طرفدارانش گفت که راه خود را به روشی باز خواهد کرد که در گذشته نداشته است. چند ساعت بعد ، او چند نامه دست نویس که جویس برای او نوشت ، و همچنین برخی پیام های متنی لمس کننده مرد را به اشتراک گذاشت.

Juice WRLD در اولین پیامی که به گفته آلی هنگام نوشتن رپ در دوسلدورف آلمان نوشت ، “تو هستی: عقل من ، پناهگاه امن من ، اولین و آخرین عشق واقعی من ، BFF من ، خانه من … تو همه چیز من هستی”. در تور نیکی میناژ گشوده شد. او ادعا می کند که این نامه ها توسط این هنرمند در کیف پولش فرو رفته است و او فقط وقتی آنها را کشف کرد که برای پرداخت هزینه لباس خود برای پوشیدن مراسم تشییع جنازه آنها را حفاری کرد.


کوین مازور / گتی ایماژ

آلی به XXL می گوید که نامه دوم برای ارتباط وی با طرفداران Juice در نظر گرفته شده است. در آن آمده است: “من اینقدر 4 ساله بدون تعمیر شکسته ام.” “شما من را برای همیشه ثابت کردید … بنابراین نمی توانم شما را از من بیرون دهم [sight]. شما مال من هستید [umbrella] وقتی باران می بارد ، تو من را از اشکهای خودم و اشکهای دنیا خشک نگه می داری. “

علاوه بر این دو نامه ، آلی پیام های متنی بین آنها ارسال کرد ، جایی که جوس گفت: “من خیلی دوستت دارم. ببین تو یکی از منابع اصلی قدرت من هستی ، بنابراین من در کنارم به تو احتیاج دارم. “

امروز ، املاک جیوس ویژگی جدید پس از مرگ را با The Kid LAROI ، براساس آهنگ كیم پتراس ، با عنوان “Reminds Me Of You” منتشر كرد.

در آرامش به افسانه ، Juice WRLD ، استراحت کنید.

[via]