طرفداران زیادی وجود دارند که ، و با چهره ای صاف و کم رنگ ، طرفداران Kanye West را اعلام می کنند My Beautiful Twisted Fantasy تا بزرگترین آلبوم رپ در تمام دوران باشد. و گرچه چنین عنوان بلندی مطمئناً قابل بحث است ، این واقعیت که معتبر در گفتگو گنجانده شده است ، از کیفیت آن به عنوان یک کلاسیک حکایت دارد. به همین ترتیب ، چندین آهنگ برجسته تا به امروز در چرخش مداوم باقی مانده اند ، از جمله سرود کاملاً حماسی “All Of The Lights” ، که دارای آوازهای اضافی جان لجند ، رویا ، لا روکس ، آلیشیا کیز ، فرگی ، التون است. جان و ریحانا

https://www.youtube.com/watch؟v=HAfFfqiYLp0

Kanye West – All of the Lights

“All Of The Lights” به عنوان یکی از در دسترس ترین آهنگ های آلبوم ، حداقل به طور مقایسه ای ، به عنوان یکی از بلند پروازانه ترین آهنگهای Yeezy در حوزه است. با داشتن یک ساز پیروزمندانه که به نظر می رسد ترکیبی از عروج به آسمان و یک نبرد رئیس مخصوصاً با شکوه است ، همچنین از یک لیست خیره کننده از خواننده های مهمان با استراتژی تنظیم شده بهره مند می شود ، که هیچ یک از آنها با اجرای ویژه های تهاجمی ترکیب نمی کنند. به عبارت ساده ، در طول این پنج دقیقه چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ، که دارای یک عملکرد احساسی شگفت آور از یک Kanye West به شکل اوج است.

تعجب آور نیست که شاهد محبوبیت “All Of The Lights” هستیم ، تا جایی که آهنگ 2010 رسماً با یک نقطه عطف مهم دیگر موسیقی روبرو شد و رسماً به وضعیت پلاتین پنج برابر رسید که توسط RIAA تأیید شده است. با این کار ، از “Power” (4 برابر پلاتین) و “Runaway” (2 برابر پلاتین) عبور کرده و به عنوان موفق ترین آهنگ آلبوم کلاسیک جا افتاده است. در کامنتهای زیر کمی عشق به کانیه وست نشان دهید ، خصوصاً اگر “All of the Lights” را با چرخش ثابت نگه داشته اید.