الکس کاروسو توضیحات عجیب و غریب “آخرین رقص” MJ

دارد

الکس کاروزو ممکن است فوق ستاره ستاره های لس آنجلس لیکرز نباشد ، اگرچه مطمئناً کسی بود که هر بار حضور در تیم انرژی زیادی به تیم می داد روی زمین. او یکی از بهترین و درخشان ترین بازیکنان لیکرز در طول مرحله پلی آف و حرکت به جلو بود ، او مطمئناً کسی است که می خواهد او را در لیست حفظ کند ، خصوصاً با توجه به تجربه قهرمانی تازه تاج گذاریش.

اخیراً ، کاروزو در پادکست JJ Redick به نام “پیرمرد و سه نفر” ظاهر شد. در طول این قسمت ، کاروزو با ردیک در مورد آخرین عنوان قهرمانی اش صحبت کرد و اینکه دقیقاً چه چیزی به او کمک می کند تا در کل روند انگیزه خود را حفظ کند. همانطور که توضیح داد ، نگهبان تعداد زیادی از “آخرین رقص” را تماشا کرد که مستند بدنام مایکل جوردن است. به قول کاروسو ، این مستند تقریباً شبیه یک ماده مخدر بود.

[محتوای جاسازی شده]

به ازای هر کاروسو:

“این مانند دارویی است که نمی توانید تهیه کنید به اندازه کافی … من مستند “آخرین رقص” را تماشا کردم و هر بار که آنها یک قهرمانی را جشن می گیرند. می بینید که بنر در حال آمدن است. می بینید که کلوچه ها بالا می آید. من با آن عجله آدرنالین روبرو می شدم ، این احساس را داشتم و مثل این می شدم ، “مردی که باید آن را احساس کنم”. … قبل از شروع فینال ، من آخرین رقص را دوباره تماشا کردم. از آنجا که می خواستم کمی آب میوه بگیرم ، می خواستم دوباره رویا را در ذهنم ببینم. حتی اگر ما [لیکرز] آنها را در بازی 6 گرم کردیم ، تا زمانی که ساعت به صفر برسد ، من واقعاً چنین احساسی را نداشتم. “

واضح است که این داروی کاروسو درباره آن صحبت کرده است او همانطور که توانست در کنار هم تیمی های خود لیکرز به پیروزی برسد. شاید او به تماشای “آخرین رقص” در فصل آینده نیز ادامه دهد.

 Alex Caruso

سام گرینوود / گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>