اردن هوا 9 تاریخ “دانشگاه آبی” انتشار پرده برداری

عنصر

وقتی مایکل جوردن پس از قهرمانی در سال 1993 از NBA بازنشسته شد ، خط کفش کتانی امضای وی همچنان ادامه دارد. در حالی که کفش ها را به طور خصوصی می پوشید ، جردن هرگز مجبور نبود بعضی از آنها را در زمین بسکتبال بپوشد. یکی از این کفش های کتانی Air Jordan 9 بود که در سال 1994 به بازار عرضه شد. این یکی از بزرگترین کفش های کتانی Air Jordan است که تا به حال ساخته شده است و گرچه ممکن است محبوب ترین نباشد ، اما طرفداران بزرگ در طول دوران اردن 9. طی چند سال گذشته ، جردن برند بار دیگر علاقه خود را به این شکل نشان داده و به زودی ، یک پیشنهاد کاملاً جدید برای عموم منتشر خواهد شد.

در پست اینستاگرام زیر ، با احترام ازzsneakerheadz ، شما می توانید ببینید که کفش ورزشی دارای یک قسمت چرمی سفید با جیر مشکی است که گل محافظ و میانه آن را احاطه کرده است. از آنجا ، برجسته های دانشگاه آبی روی میانی کف قرار می گیرند ، و همچنین زبانی که برخی از مارک های کلاسیک Air Jordan را دریافت می کنیم. به طور کلی ، این یک رنگ کاملاً تمیز است که مطمئناً طرفداران جوردن 9 را هیجان زده خواهد کرد ، در عین حال نوستالژیک نیز خواهد بود.

اگر می خواهید یک جفت از این موارد را کنترل کنید ، از 5 دسامبر قادر به انجام این کار خواهید بود. به ما اطلاع دهید یا نه شما در copping این، در نظرات زیر برنامه ریزی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>