با پایان یافتن سرعت 2020 ، جوردن برند به دنبال ارائه کفش های کتانی باورنکردنی قبل از پایان سال است. در طول چند هفته گذشته ، ما در مورد بسیاری از این کفش ها گزارش داده ایم ، در حالی که همچنین آنچه را که در سال 2021 به بازار می آید نیز پیش نمایش کرده ایم. در واقع ، جوردن برند اخیراً از مجموعه بهار 2021 خود رونمایی کرده است ، که در حال شکل گیری است تا با نسخه های واقعا باورنکردنی پر شود. . با این حال ، جامپمن تا سال 2020 آماده می شود و برای دسامبر گسترده آماده می شود و برای شروع کار ، آنها “دانشگاه آبی” Air Jordan 9 را رها می کنند.

تصاویر رسمی این کفش امروز فاش شد و همانطور که مشاهده می کنید ، کفش ورزشی دارای یک قسمت بالای چرم سفید و برخی از پوشش های مشکی است که از گل محافظ تا پاشنه عقب امتداد دارد. از آنجا ، آن رنگ بدنام “University Blue” را در مارک جامپمن دریافت می کنیم که در کل شبح ظاهر می شود. به طور کلی ، این منجر به یک مسیر رنگی تمیز می شود که مطمئناً مورد توجه طرفداران علاقه مند به ورود به Air Jordan 9 قرار خواهد گرفت.

در مورد تاریخ انتشار ، از شنبه 5 دسامبر می توانید این موارد را با قیمت 190 دلار دریافت کنید. نظرات شما درباره این ضربات را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

ایر جردن 9
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 9
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 9
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 9
تصویر از طریق نایک