اردن هوا 5 “ها Oreo” قرار قطره بعدی سال: نگاه اول

عنصر

این یک سال عظیم برای هواپیمای جردن 5 بوده است زیرا سی امین سالگرد این شبح است. این کفش برای اولین بار در سال 1990 به بازار عرضه شد و به تعیین کفش کفش های یک دهه ای Air Jordan کمک کرد. با تشکر از دندان کوسه در میان میانی و زبان 3M ، طرفداران بلافاصله به سمت این شبح کشیده شدند و گرچه محبوب ترین در همه زمان ها نبود ، اما مطمئناً در سال 2020 خوب نگه داشته می شود. تا آنجا که جوردن برند یک تعداد کلی از رتروها را برگردانید و در عین حال پیشنهادات جدیدی را به عنوان راهی برای جشن تولد کفش ارائه دهید.

مهمانی به این زودی متوقف نخواهد شد زیرا Jumpman برنامه ای برای اجرای کامل اردن 5s در سال 2021 دارد به طور اتفاقی یکی از آن مدل ها رنگ “Oreo” است که مدتی قبل آزاد شد. در یک پست اینستاگرامی ازzsneakerheadz ، مشخص شد که اینها به احتمال زیاد در تابستان کاهش می یابد و حاوی آن نماد سیاه و سفید نمادین است. علاوه بر این دو سایه ، یک زیره آبی یخی برای افزودن برخی از کنتراستها اعمال می شود.

جزئیات دقیق این موارد هنوز منتشر نشده است ، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم شد که به روزرسانی شما را ادامه می دهیم. در ضمن ، نظرات خود را در مورد این مدل در توضیحات زیر با ما در میان بگذارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>