امروز روز جالبی برای افراد دزدکی حرکت بود زیرا جوردن برند رسماً از مجموعه خود بهار 2021 رونمایی کرد. چند کفش کاملاً باورنکردنی در اینجا گنجانده شده است و طرفداران در حال حاضر پس انداز می کنند برای هزینه ای که باید چند ماه گران باشد. برخی از کفش های اعلام شده تاکنون شامل دو هواپیمای Air Jordan 9 ، سه Air Jordan 1 ، چند مدل Jordan 4 ، یک Air Jordan 3 و Air Jordan 13 و 2 Air Jordan 5 است. وقتی صحبت از 5s می شود ، این دو رنگ کاملاً جالب توجه است زیرا ما یک مدل “Hyper Royal” و یک مدل کاملاً بازتابنده داریم.

با شروع “Hyper Royal” ، این کفش احساسات خفا را به ارمغان می آورد زیرا ما در سراسر آن یک روکش چرمی سفید با برجستگی های آبی و نقره ای داریم. این یک مسیر رنگی تمیز است که مطمئناً متناسب با زیبایی شناسی کلاسیک برخی از Jordan 5s قبلی است که منتشر شده است. در مورد پیشنهاد “Reflective” ، این کفش یک کارت وحشی واقعی است زیرا در آن سیاه و نقره ای پوشانده شده است. کل کفش بسته به نور می تواند بازتابنده باشد و بسیاری از دیدن بازده این طرح بسیار هیجان زده خواهند شد.

تاریخ انتشار هر دو این رنگی ها هنوز منتشر نشده است ، بنابراین برای به روزرسانی با ما همراه باشید. همچنین ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که کدام یک از این موارد مورد علاقه شماست.

ایر جردن 5
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 5
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 5
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 5
تصویر از طریق نایک