طرفداران Air Jordan 4 طی چند سال گذشته با یک تن از رنگهای جدید خوشبخت شده اند. در سال 2019 ، Jordan Brand سی امین سالگرد تولید کفش را با انبوهی از پیشنهادات تازه جشن گرفت و در عین حال برخی از retros های مورد انتظار را ارائه داد. در سال 2020 ، جامپمن همان کارهایی را انجام داده است که سایه بان همچنان از پشتیبانی زیادی برخوردار است. با پایان یافتن سال ، برند Brand قصد خود را برای ادامه حرکت Jordan 4 ادامه می دهد زیرا مدل های جدید 2021 مورد تحریک قرار می گیرند.

جدیدترین رنگ آمیزی Jordan 4 که مورد تمسخر قرار گرفته است ، این پیشنهاد جالب “Taupe Haze” است که مطمئناً برخی سرها را برمی گرداند. همانطور که در تصاویر زیر به لطفzsneakerheadz مشاهده می کنید ، کفش دارای یک رویه جیر است که با یک رنگ قهوه ای مایل به ارغوانی پوشانده شده است. از آنجا ، سفید و سیاه در قسمت میانی قرار دارند ، در حالی که مادون قرمز بر روی زیره و حتی پوشش داخلی کفش ورزشی قرار می گیرد. به طور کلی ، این باعث ایجاد ظاهری منحصر به فرد می شود که قطعاً طرفداران در روز آزادی کیف پول های خود را بیرون می آورند.

شما می توانید انتظار داشته باشید که این قیمت ها در 6 فوریه 2021 به طور رسمی با 200 دلار دلار کاهش یابد. این جزئیات هنوز توسط برند تأیید نشده است ، بنابراین برای به روزرسانی منتظر بمانید زیرا مطمئن خواهیم شد که این موارد را به شما ارائه خواهیم داد.