اگر امروز با دنیای کفش های کتانی همگام بوده اید ، می دانید که چند ساعت شلوغ است. امروز صبح ، جردن برند وارد بازار شد و تمام ترکیب خود را در بهار 2021 نشان داد. تاکنون ، سران دزدکی حرکت کاملاً از این کف کفش راضی بوده اند زیرا پیشنهادهای بسیار خارق العاده ای را می توان در اینجا یافت. از چندین Air Jordan 1 گرفته تا Air Jordan 13 پر جنب و جوش ، در اینجا چیزی واقعاً برای همه وجود دارد.

جامپمن همچنین اطمینان حاصل کرده است که بسیاری از راههای رنگی برای زنان از جمله Air Jordan 1 “Silver Toe” در نظر گرفته شده است. یکی دیگر از مدل های برجسته زنانه که در اینجا یافت می شود Air Star 4 “Starfish” است. زیبایی “ستاره دریایی” امسال در کفش های کتانی دیگر یافت شده است ، اگرچه با این Air Jordan 4 ، ما یک روش جایگزین پیدا می کنیم زیرا قسمت بالای آن عمدتا سیاه است ، در حالی که خطوط نارنجی در اطراف بالا و حتی زیره قرار می گیرند. به طور کلی ، این یک پیشنهاد کاملاً منحصر به فرد AJ 4 است و ما مطمئن هستیم که همه ی دزدکی های زن از دست گرفتن یک جفت هیجان زده خواهند شد.

تاریخ انتشار این جفت اعلام نشده است ، بنابراین آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم شد که شما را به روز می کنیم.

ایر جردن 4
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 4
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 4
تصویر از طریق نایک