“آتش قرمز” یکی از آن رنگ های ضروری است که باید برای دزدکی حرکت ها داشته باشید. AJ5 مسلماً مورد پسندترین سبک برای دوستداران “Fire Red” است اما با داشتن Air Red 4 “Red Red” رنگ قرمز روشن ، سیاه و سفید ، ما شرط می بندیم که این یکی بسیار محبوب شود جفت کردن

همانطور که مطمئناً می دانید StockX به عنوان یک رهبر در دنیای کفش های کتانی شناخته شده است. اگر جفتی را که مدتی است دوست دارید شروع کنید ، StockX یک کار اصلی شما است. اگر به دنبال برخی ضربات دیگری هستید که دیگر در فروشگاه ها نیست ، یک بار دیگر می توانید به StockX بروید. بسیار راحت است که کفش های ورزشی مورد علاقه خود را بدست آورید و ، با ارائه Air Jordan 4 Retro “Fire Red” در آخر هفته ، StockX این فرصت را به شما می دهد تا جفت خود را زودتر امن کنید.

علی رغم این واقعیت که این کفش به طور رسمی در تاریخ 28 نوامبر عرضه می شود ، StockX در حال ارائه معجزه شکرگذاری به همه ما است ، که قیمت آنها را زودتر از قیمت واقعی بالاتر از خرده فروشی در اندازه های خاص کاهش می دهد.

از آنجا که این یکی از این افراد به سختی برای انتخاب انتخاب شده است ، این بهترین فرصت برای شما خواهد بود تا اطمینان حاصل کنید که برای اجتماع حضوری خانوادگی سال آینده (امیدوارانه) تنگ شده اید.

نگاهی به ضربات جدید در زیر بیندازید و حتماً به StockX مراجعه کنید تا امروز جفت خود را کنترل کنید.


تصویر از طریق نایک

تصویر از طریق نایک

تصویر از طریق نایک