جوردن برند یکی از بزرگترین نهادهای کفش ورزشی در جهان است و مایکل جوردن به عنوان یک نتیجه مستقیم از موفقیت این اثر ، به یک میلیاردر تبدیل شده است. جامپمن به طور پیوسته فروشگاه های جدیدی را در کشورهای مختلف جهان افتتاح می کند و اکنون ، مانیل در فیلیپین مکان بعدی برای دریافت فروشگاه اردن بسیار اختصاصی خود خواهد بود. این فضای خرده فروشی جدید در تاریخ 3 دسامبر افتتاح می شود و انتظار می رود آخرین و بهترین نسخه های Jumpman را به نمایش بگذارد.

به عنوان روشی برای گرامیداشت افتتاح این فروشگاه ، جوردن برند با یک Air Jordan 4 ویژه “مانیل” عرضه شده است که در مقادیر باورنکردنی محدود کاهش می یابد. در واقع ، فقط 150 جفت به بازار راه پیدا می کنند ، این بدان معناست که شما می توانید انتظار برخی از قیمت های فروش وحشی را نیز داشته باشید. در تصاویر زیر می بینید که کفش ورزشی دارای مواد برتر با رنگ های سبز ، سیاه و طلایی است که در قسمت بالایی راه خود را باز می کند.

امروز به اعضای پارک نایک می توان به قرعه کشی ویژه ای که فردا قرعه کشی می شود ، دسترسی پیدا کرد. برندگان باید روز پنجشنبه منتظر بمانند تا جایزه خود را دریافت کنند زیرا فروشگاه در آن زمان رسمی افتتاح می شود. نیازی به گفتن نیست ، حتی اگر یکی از اعضای نایک پارک باشید ، احتمال اینکه در مسابقه برنده شوید بسیار کم است.

صرف نظر از این ، این یک رنگ آمیزی کاملاً منحصر به فرد Jordan 4 است و مطمئناً ارزش شلیک را دارد. نظرات شما در مورد این مدل را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.