Air Jordan 3 یکی از نمادین ترین و مشهورترین نمادهای Jumpman موجود است. این کفش ورزشی در سال 1988 به بازار عرضه شد و با بیش از 30 سال قدمت ، یکی از محبوب ترین کفش هایی است که مایکل جوردن دارد همیشه پوشیده این اولین مدل جردن بود که توسط تینکر هتفیلد طراحی شد و بازدیدهای فیل باعث شد این یکی از منحصر به فردترین کفش های کتانی باشد که تاکنون یک زمین بسکتبال را جلب کرده است.

در طول این چند ماه گذشته ، شایعاتی مبنی بر بازگشت رنگ سال 2007 “خاکستری خنک” وجود داشت. امروز ، جامپمن از ترکیب بهار 2021 و پیشنهاد “Cool Grey” رونمایی کرد که اتفاقاً در لیست قرار گرفت. در تصاویر رسمی زیر ، کفش را با شکوه و عظمت می بینیم زیرا با چندین سایه خاکستری روبرو شده ایم ، در حالی که پاشنه پشت و زبان برخی از برجستگی های قرمز و نارنجی را نشان می دهد. این مدل به پیشنهاد OG وفادار باقی می ماند و طرفداران مطمئناً خوشحال خواهند شد که دست خود را بر روی آنچه باید ثابت شود یک جفت محبوب است ، هیجان زده کنند.

هنوز تاریخ انتشار این موارد اعلام نشده است ، بنابراین برای به روزرسانی با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم بود که این موارد را برای شما به ارمغان می آوریم. در ضمن ، نظر خود را در مورد این یکپارچهسازی با سیستمعامل به ما اطلاع دهید.

ایر جردن 3

تصویر از طریق نایک
ایر جردن 3
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 3
تصویر از طریق نایک