برخی از کفش های کتانی Air Jordan وجود دارد که امسال کنار گذاشته خواهد شد و با گذشت حدود شش هفته از سال 2020 ، جامپمن اطمینان می دهد که آنها به تحویل کالا از اینجا ادامه می دهند. برخی از اکران های بزرگ در حال حاضر و تا سال 2021 با تعداد زیادی نقاشی دیگر و رنگ آمیزی برای سال آینده برنامه ریزی شده اند. Jumpman حتی قطره هایی را برای جوانان آماده کرده است ، از جمله Air Shine 13 “Shine Bright” که به تازگی توسط افرادی مانندzsneakerheadz در اینستاگرام پیش نمایش شده است.

همانطور که از پست زیر می بینید ، کفش دارای قسمت بالایی چرمی کاملاً مشکی است ، در حالی که در پاشنه پشت و گل محافظ برق های طلایی دیده می شود. این یک زیبایی است که مطمئناً در کفشی که برای بچه ها ساخته شده معنا پیدا می کند ، اگرچه نظر دهندگان خیلی زود متوجه شدند که این به نظر می رسد مانند یک مجموعه OVO باشد. البته ، اثر OVO Drake به دلیل زیبایی های سفید ، سیاه و طلایی شناخته شده است ، بنابراین به راحتی می توان فهمید که چرا کسانی که در این مورد اظهار نظر می کنند چنین احساسی دارند.

اگر به دنبال یک جفت کفش زیبا هستید تا بتوانید برای یک کفش کوچک در زندگی خود پلیس استفاده کنید ، این کفش ها از 3 دسامبر به فروش می رسند. نظر خود را در مورد این موارد با ما در میان بگذارید و در ادامه با اخبار دنیای کفش های کتانی همراه باشید.