امسال تعداد زیادی نسخه Air Jordan منتشر شده است و اکنون که در ماه دسامبر هستیم ، Jordan Brand به دنبال این است که قبل از غواصی عمیق در سال 2021 همه چیز را تقویت کند و سال را به پایان برساند. تعداد زیادی نسخه پیش بینی شده برای این ماه در نظر گرفته شده است ، به خصوص وقتی صحبت از برخی از نقاشی های کلاسیک تر در کتابخانه جامپمن می شود. اتفاقاً جوردن 13 بخشی از این برنامه هاست و امروز ، این برند از عکس های رسمی رنگ راه “Hyper Royal” رونمایی کرد.

اگر شما از طرفداران مدل کلاسیک “Bred” هستید ، این پیشنهاد جدید باید کاملاً آشنا باشد. تنها تفاوت در اینجا این است که گل محافظ جیر قرمز و پاشنه عقب با یک سایه خوب از آبی سلطنتی جایگزین شده است. این تعویض رنگ آبی برای رنگ های قرمز در گذشته شبیه سازی شده است ، بنابراین منطقی است که این اتفاق برای اردن 13 نیز رخ دهد که در سال گذشته تعداد زیادی پیشنهاد عالی دریافت کرده است.

برای کسانی که منتظر این موارد هستند ، شما می توانید در روز شنبه 19 دسامبر که این قیمت ها به 190 دلار کاهش می یابد ، یک جفت کنار بیایید. نظرات خود را در مورد نظرات خود با ما در میان بگذارید.

ایر جردن 13
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 13
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 13
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 13
تصویر از طریق نایک