امروز ، جردن برند هنگام رونمایی از کلکسیون یکپارچهسازی با سیستمعامل بهار 2021 خود ، دزدکی های موتور را شگفت زده کرد. چند کفش ورزشی کاملاً باورنکردنی وجود دارد که باید از آنها دیدن کرد ، از جمله Air Jordan 1 “UNC” ، “Air Jordan 4” UNC ، “Air Jordan 9” Change The World “و حتی کلاسیک Air Jordan 3” Cool Grey “. این مجموعه حتی کفش های باورنکردنی تری را شامل می شود ، از جمله یک مدل Air Jordan 13 که مدت هاست مورد تحسین قرار گرفته است. راه رنگ مورد بحث مدل “ستاره دریایی” است که دارای ویژگی زیبایی است که از اواخر سال روی کفش های زیادی قرار گرفته است.

همانطور که در تصاویر رسمی دقیق زیر می بینید ، کفش دارای یک چرم سفید است در حالی که گلدان و پاشنه پشتی دارای پوشش های جیر نارنجی است. این منجر به یک رنگ کاملاً تمیز می شود که قطعاً در ماه های بهار بسیار زیبا به نظر می رسد. مدل های Air Jordan 13 نارنجی بسیار زیادی در این بازار وجود ندارد بنابراین قطعاً پیشنهاد “ستاره دریایی” می تواند علاوه بر استقبال از کتابخانه گسترده این شبح باشد.

در حال حاضر ، هنوز تاریخ انتشار بتونی توسط این برند اعلام نشده است ، هرچند که باید ظرف چند ماه دیگر مهلت داده شود. مثل همیشه ، آن را در HNHH قفل نگه دارید تا از آخرین اطلاعات مربوط به نسخه های آینده از دنیای کفش های کتانی مطلع شوید.

ایر جردن 13
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 13
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 13
تصویر از طریق نایک