به دلایل متعدد ، سال 2020 بسیار وحشتناک بوده است. اگرچه این ممکن است درست باشد ، اما صنعت کفش کتانی در طی چند ماه گذشته به نوعی توانسته رونق ببخشد زیرا همچنان کتانی های دزدکی حرکت با چند نسخه جدید کاملاً باورنکردنی از نعمت برخوردار هستند. Jordan Brand به ویژه در اواخر بازی خود در اواخر بازی بوده است و هنگامی که ما به سال 2021 می رویم ، مشخص است که جامپمن قصد دارد تا حرکتی را که توانسته اند برای خود ایجاد کنند حفظ کند.

طی چند هفته و ماه های اخیر ، تیزر تبلیغاتی زیادی برای سال 2021 در اینترنت پخش شده است ، و اکنون ، به لطف خودی کفش ورزشی اینستاگرامzsneakerheadz ، یکی دیگر از بازی ها ظاهر شده است. همانطور که در رندر فتوشاپ زیر مشاهده می کنید ، یک راه رنگ جدید Air Jordan 12 فاش شده است. این مدل “Twist” نامیده می شود و از یک رنگ تمیز برخوردار است که طیف وسیعی از طرفداران را به خود جلب می کند. قسمت فوقانی آن با چرم سفید ساخته شده است ، در حالی که لهجه های قرمز روی زیره و آستر جوراب قرار گرفته اند.

در حال حاضر ، شایعات سقوط در 31 ژوئیه 2021 وجود دارد اگرچه این تاریخ انتشار توسط مارک تایید نشده است. آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم شد که همه آخرین به روزرسانی های مربوط به این کفش ورزشی را برای شما به ارمغان می آوریم.