هر سال ، جوردن برند ، دقیقاً به مناسبت فصل کریسمس ، با یک Air Jordan 11 جدید به افراد دزدکی حرکت می کند. در سال 2018 ، جامپمن با یکپارچهسازی با سیستمعامل “Concord” وارد بازار شد و در سال 2019 ، آنها یک مدل “Bred” را ارائه دادند. اکنون ، این مارک تصمیم گرفته است که به سمت دیگری حرکت کند زیرا آنها بیست و پنجمین سالگرد ساخت این شبح را جشن می گیرند. ماه ها کفش به سادگی “25th Anniversary” لقب گرفته بود اگرچه اکنون نام آن به “Jubilee” تغییر کرده است.

در طی چند ماه گذشته نسخه های محدودی از مدل “Jubilee” منتشر شده است ، اگرچه افت رسمی طی چند هفته دیگر در حال انجام است. به لطفzsneakerheadz ، اکنون نگاه رسمی به کفش ورزشی داریم و بر اساس این تصاویر ، این کفش زیبایی مشخصی است. همانطور که می بینید ، کفش ورزشی دارای چرم مشکی مشکی است که در اطراف و پشت آن پیچیده شده است ، در حالی که جزئیات نقره ای روی مارک Jumpman قرار گرفته است. به طور کلی ، این یک مسیر رنگی تمیز است که به ادای احترام به یک مدل نمادین کمک می کند.

در مورد تاریخ اکران ، این در 12 دسامبر در اندازه خانوادگی کامل کاهش می یابد ، بنابراین اگر می خواهید این موارد را کنترل کنید ، مطمئن باشید که در روز انتشار هوشیار هستید زیرا این موارد بسیار مورد توجه قرار می گیرند. نظرات خود را در مورد رنگ بندی جدید در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.