پیش از این گفته شده بود اگرچه ، سالهاست که قطعاً درست بوده است: Air Jordan 1 یکی از بهترین کفش هایی است که تاکنون عرضه شده است. طی چند دهه گذشته ، جوردن برند تعداد زیادی از رنگهای جدید را منتشر کرده است و مهم نیست که تعداد زیادی پیشنهاد جدید منتشر شود ، طرفداران همچنان به جمع آوری جفتها ادامه می دهند. با توجه به این نکته ، تعجب آور نیست که Jumpman برای ماههای آینده تعداد زیادی جوردن 1 را برنامه ریزی کرده است ، زیرا ما رسماً در سال 2021 غوطه ور می شویم.

امروز ، جوردن برند رسماً از مجموعه خود برای بهار 2021 رونمایی کرد و در آن ، سه مسیر رنگی Air Jordan 1 وجود دارد. یکی از این مدل ها ، پیشنهاد منحصر به فرد “انگشت نقره ای” زنان است که به معنای به روزرسانی “انگشت طلایی” با نقره به عنوان سایه جایگزین است. در تصاویر رسمی موجود در زیر ، می بینید که کفش ورزشی دارای یک جعبه انگشت انگشتی و پاشنه پشتی است ، در حالی که پانل های کناری سفید و روکش های آن سیاه است.

همانطور که تاکنون در مورد تمام کفش های مارک جردن بهار 2021 وجود دارد ، این ها تاریخ انتشار رسمی ندارند ، بنابراین در مورد هرگونه به روزرسانی با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم شد که آن ها را به شما ارائه خواهیم داد.

ایر جردن 1

تصویر از طریق نایک
ایر جردن 1
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 1
تصویر از طریق نایک