مارکوس ، پسر مایکل جوردن ، با نام تجاری Trophy Room نام و نام خانوادگی خود را کاملاً مشهور کرده است. برای کسانی که نمی دانند ، Trophy Room یک فروشگاه کفش ورزشی ویژه است که همکاری های بسیار خارق العاده ای با Jordan Brand انجام داده است. هر زمان که یک نام تجاری جدید Trophy Room x Air Jordan راهی بازار شود ، مطمئن باشید افراد دزدکی حرکت بخاطر آن دیوانه می شوند ، این دقیقاً همان اتفاقی است که در سال گذشته با قیمت Air Jordan 5 رخ داده است.

طی چند هفته گذشته ، تیزر تبلیغاتی متعددی از همکاری Air Jordan 1 در سراسر اینترنت پخش شده است ، و در حالی که مارکوس اظهار داشته است که امسال این موارد کاهش نمی یابد ، کاملاً مشخص است که این برنامه بسیار وجود دارد. در تصاویر زیر ، ارائه شده توسطzsneakerheadz ، می بینید که کفش زیبایی “شیکاگو” را ارائه می دهد ، به جز اینکه زیره آن آبی روشن است ، در حالی که امضای مایکل جوردن در پاشنه عقب ظاهر می شود.

با توجه به عناصر منحصر به فرد کفش ، افراد دزدکی حرکت در حال حاضر روی اینها سرازیر می شوند ، حتی اگر ممکن است ماه ها آزاد شود. در واقع ، طبق پست زیر ، این کفش فقط در 12000 جفت عرضه خواهد شد ، به این معنی که به طور دیوانه واری محدود می شوند. در مورد تاریخ انتشار ، هنوز یک مورد رسمی اعلام نشده است ، بنابراین آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم شد که تمام آخرین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهیم.