یکی از بزرگترین کفش های کتانی در تمام دورانها Air Jordan 1 است و در سال 2020 ، Jumpman اطمینان حاصل کرده است که انبوهی از پیشنهادات را به افراد دزدکی حرکت می کند. در حالی که 2020 به طور کلی یک سال بد بوده است ، دنیای کفش های کتانی موفق شده است حرکت خود را ادامه دهد و به سال 2021 برسد ، جوردن برند به دنبال این است که سرعت خود را حفظ کند ، با تعداد زیادی نسخه منتشر شده. بسیاری از این قطره ها آماده می شوند تا در ژانویه برگزار شوند ، این بدان معنی است که شما کفش های دامپ زیادی خواهید داشت تا لباس های زمستانی خود را امتحان کنید.

یکی از راه های رنگی Air Jordan 1 که قرار است در مراحل ابتدایی سال آزاد شود ، مسیر رنگی “ولت” است که هنگام اولین نمایش ، طرفداران را دو قطبی کرد. در تصاویر زیر می بینید که کفش دارای یک پایه چرمی سفید با روکش های مشکی است ، در حالی که ولت روی کاف است و طلای دانشگاه در پاشنه عقب است. این رنگ بندی خاص برای Air Jordan 1 کاملاً منحصر به فرد است ، اگرچه مطمئن هستیم که طرفداران زیادی وجود دارند که نمی توانند صبر کنند تا دست خود را به این دستها برسانند.

در مورد تاریخ انتشار ، می توانید انتظار داشته باشید که آنها را از 9 ژانویه با قیمت 170 دلار افزایش دهید. نظرات شما در مورد این موارد را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.