اگر در چند دهه گذشته به دنیای کفش های کتانی توجه کرده اید ، می دانید که Air Jordan 1 به طور مداوم یکی از محبوب ترین نقاشی های کفش ورزشی در بازار بوده است. این کفشی است که تقریباً با هر لباسی مطابقت دارد و همچنین از قابلیت های بیشماری از طرح های رنگی نیز برخوردار است. با این حساب ، جای تعجب نیست که جوردن برند به طور مداوم پیشنهادات جدیدی را ارائه داده است ، خصوصاً از آنجا که به نظر می رسد هرکدام نسبتاً سریع به فروش می رسند.

این چند هفته گذشته پر از تیزرهای تبلیغاتی بود ، به ویژه ازzsneakerheadz در IG ، که امروز با یک ماکت فتوشاپ دیگر روبرو شده است. این بار ، ما در حال بررسی جدیدی از پیشنهاد “گرده” Air Jordan 1 High OG هستیم که فقط چند هفته پیش فاش شده است. در حالی که این مدل هنوز دارای پایه مشکی با روکش های زرد است ، اما اکنون مشخص شده است که کفش دارای یک برچسب سفید بر روی زبان است ، که به تغییر وضعیت کمک می کند. به طور کلی ، این یک رنگ آمیزی بسیار جالب است که ما را به یاد Wu-Tang Nike SB Dunks می اندازد.

تا کنون ، این موارد برای 21 آگوست 2021 مداد خورده شده است اگرچه این تاریخ انتشار ممکن است تغییر کند ، بنابراین برای هر گونه به روزرسانی آن را در HNHH قفل نگه دارید