راه های رنگی Air Jordan 1 در طول سال 2020 بسیار زیاد بوده و به نظر نمی رسد که به این زودی ها تغییر کند. ما اکنون در ماه دسامبر هستیم ، این بدان معناست که فقط در چند هفته کوتاه ، ما تقویم های خود را بیرون می کشیم و آنها را با موارد جدید جایگزین می کنیم که امیدوارم روزهای بهتری را در سال 2021 به ارمغان بیاورد. حرکت خود را از امسال ادامه دهند و البته Air Jordan 1 قسمت بزرگی از آن است.

طی چند هفته گذشته تعداد زیادی تیزر تبلیغاتی Air Jordan 1 وجود داشته است و به لطفzsneakerheadz در اینستاگرام ، ما یک مورد دیگر نیز ارائه داده ایم. این بار ، ما یک راه رنگی داریم که به عنوان “سفید / نارنجی / سیاه” ذکر شده است و آن را می توانید در ماکت فتوشاپ زیر پیدا کنید. آنچه این رنگ آمیزی را واقعا منحصر به فرد می کند مسدود کردن رنگ عجیب و غریب است که به ندرت در High OG استفاده می شود. همانطور که می بینید ، قسمت بالایی آن بیشتر از چرم سفید ساخته شده است ، در حالی که دکمه سر دست و زیره آن نارنجی است. از آنجا ، فقط برخی از پوشش ها مشکی هستند ، از جمله swoosh Nike. این عناصر برای یک ظاهر تمیز گرد هم می آیند که قطعاً برخی بحث ها را در میان افراد دزدکی ایجاد خواهد کرد.

شما می توانید انتظار داشته باشید که اینها در تابستان 2021 کاهش یابد ، اگرچه هنوز تاریخ انتشار رسمی آن مشخص نشده است. آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم بود که همه آخرین به روزرسانی ها را در مورد این ضربات به شما ارائه می دهیم.