با وجود ویرانی های ناشی از COVID-19 ، سال 2020 یک سال عظیم برای افراد دزدکی حرکت است. هنگامی که ویروس برای اولین بار به یک مسئله جهانی تبدیل شد ، مارک های کفش کتانی به سرعت به تعویق افتادند زیرا زنجیره های تأمین خود را به طور موقت قطع کردند. از آن زمان به بعد ، مارک ها سازگاری را فرا گرفتند و اکنون ، هر هفته ، تعداد زیادی نسخه منتشر می کنیم. جوردن برند موفق شده است در تمام این مدت ثابت بماند زیرا آنها پیشنهادهای خارق العاده ای ارائه داده اند.

هنوز حدود شش هفته به سال 2020 باقی مانده است و جامپمن به طور کامل قصد دارد تا با انتشار نسخه های بزرگ ، قهرمانان دزدکی حرکت را برکت دهد. یکی از این کفش های ورزشی Air Jordan 1 “Metallic Gold” است که از سال گذشته مورد تمسخر قرار گرفته است. در تصاویر رسمی زیر ، می بینید که کفش از چرم مشکی مشکی پوشانده شده است ، در حالی که طلا روی کاف و دستکش نایک قرار گرفته است. همه این عناصر برای یک کفش ورزشی پر جنب و جوش جمع شده اند که نمای نمونه کلاسیک اواسط دهه 80 را در بر می گیرد.

اگر امیدوارید که بتوانید یک جفت خود را به دست بیاورید ، می توانید از روز دوشنبه 30 نوامبر با قیمت 170 دلار این کار را انجام دهید. نظرات شما در مورد این مدل را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. همچنین ، برای به روزرسانی بیشتر کفش های کتانی در آینده ، آن را در HNHH قفل نگه دارید.

ایر جردن 1
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 1
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 1
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 1
تصویر از طریق نایک