هر هفته احساس می شود که رنگهای کاملاً جدید Air Jordan 1 همچنان به نمایش گذاشته می شوند. فهمیدن اینکه چرا Air Jordan 1 یکی از بزرگترین کفشهای تمام دورانها است ، درک این مسئله آسان است. هیچ کس نمی تواند تأثیر آن را در فرهنگ کفش کتانی انکار کند و در طول سالهای آینده ، دزدکی حرکت ها می توانند انتظار داشته باشند که این کفش همچنان در بین مناسب ترین کفش ها باشد. با پایان یافتن سال 2020 ، جوردن 1 های جدید برای سال 2021 به طور مداوم مورد تمسخر قرار می گیرند ، و اکنون ، دیگری وارد اینترنت شده است.

آخرین مدل ارائه شده با مجوز ازzsneakerheadz است که طی چند هفته اخیر تعداد کمی زیرچشمی نگاه می کند. در پست اینستاگرام زیر ، طرفداران می توانند ماکت فتوشاپی را که از آن به عنوان راه رنگ “Atmosphere” نامیده می شود ، مشاهده کنند. این پیشنهاد ویژه زنان است و دارای پوشش های صورتی روشن در بالای پایه سفید است. رنگ آبی مایل به قرمز در بند ، بند و نایک موجود است که به افزودن برخی عناصر جالب به ظاهر کلی کمک می کند. این یکی از منحصر به فردترین رنگهای AJ1 است که مدتی است شاهد آن هستیم و مطمئن هستیم طرفداران مشتاقانه با آنها کنار می آیند.

هنوز تاریخ عرضه این کفش اعلام نشده است ، بنابراین آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم بود که همه جدیدترین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم.