حرفه مایکل جوردن در دانشگاه کارولینای شمالی تار هیلز قطعاً نمادین بود زیرا او در سال 1982 به یک ضربه برنده بازی دست یافت تا این تیم به قهرمانی در مسابقات قهرمانی کشور برسد. نایک و جوردن برند به دلیل گذراندن مدت زمان خود با Tar Heels ، کفش های ورزشی اردن را به تعداد زیادی رنگ آبی با مضمون UNC آبی تقدیم کرده اند. این مدل ها همیشه در بین طرفداران بسیار محبوب هستند و طی چند ماه گذشته ، تیزر تبلیغاتی جدید Air Jordan 1 و Air Jordan 4 “UNC” ارائه شده است.

اکنون ، نایک این مدل ها را تأیید می کند زیرا آنها به طور رسمی مجموعه یکپارچهسازی با سیستمعامل بهار 2021 خود را نشان دادند. در تصاویر رسمی زیر ، رنگهای Air Jordan 1 و Jordan 4 “UNC” را با شکوه خود مشاهده می کنید. هر دو مدل دارای بالاترین قسمت بالایی آبی پودری هستند اگرچه Air Jordan 1 با پایه سفید و نایک مشکی تقویت شده است. در مورد جوردن 4 ، ما یک نقوش خاکستری سیمانی در قسمت میانی و همچنین پاشنه عقب داریم ، همه در حالی که مارک Jumpman در پشت قرار گرفته است.

این دو کفش ورزشی در بین طرفداران بسیار محبوب هستند و ما فقط می توانیم تصور کنیم که سختی های آنها برای کنار آمدن چقدر سخت است. تاکنون ، تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده است ، بنابراین آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا ما آخرین اطلاعات را به شما ارائه می دهیم.

ایر جردن 1
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 1
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 4
تصویر از طریق نایک
ایر جردن 4
تصویر از طریق نایک