Adulkt Life – اخبار موسیقی

پارگی شما چیست؟ (برچسب)

09 نوامبر 2020 (منتشر شد)

6 روز

وقتی کریس رولی ، عضو سابق Huggy Bear (با پایان دادن به 25 سال غیبت در خط مقدم پانک-جدال) با اعضای سابق پیوند دهنده مرد ، کوین هندریک و جان آرتور وب (یک بار قلم یک بار) جان آرتور وب ، تیم می شود ، چه کسی را بدست می آورید سانی درامر (بدون نام خانوادگی ذکر شده است) در تنظیمات؟ خشن عصبانی و در عین حال هنرمندانه خصمانه Adulkt Life ، این کیست.

اگر تجربیات جمعی آنها و فرار از خاطرات را در ده مسیر شورش شدید زخمی و شورش متشنج به یاد بیاورید ، چه چیزی بدست خواهید آورد؟ آلبوم “کتاب نفرین” همین است.

Huggy Bear یک لباس با صدا و صدا بود که از سال 1991 تا 1994 وجود داشت ، یک گروه با جنسیت مختلط (‘انقلابیون دختر-پسر’) که از جنبش آشوبگری آمریکا و گروه آتش افروز The Nation of Ulysses الهام گرفته بود. این گروه از فلسفه های سیاسی خود استفاده کرده و از اینکه چگونه صحنه مستقل یک بار قدرتمند لندن به پتوی مرطوب مرطوب با نام تجاری “همه چیز مستقل” تبدیل شده است ، دلهره و دلهره را نشان دهند. لانگور یک انرژی است.

Male Bonding یک سه قطعه آزمایشی خاموش است که در برچسب Sub Pop قرار داشته و همچنین چندین آلبوم و EP را خودش منتشر کرده است که آخرین آنها “سردرد” 2016 است.

آنها به عنوان Adulkt Life نشان می دهند که موسیقی به عنوان اعتراض ، موسیقی اعتراض آمیز است (در کمتر از نیم ساعت که باعث جلب توجه می شود) و عصبانیت سیاسی و تبلیغات پانک بین نسلی است. شما هرگز (و لزوماً پیر) نیستید که بتوانید خشم و عصبانیت خود را در برابر بی عدالتی ها و نابرابری هایی که هر روز به نمایش در می آید ، انجام دهید. انفعال مساوی است با بی علاقگی.

توصیف زیبایی و صدای آلبوم آنها به عنوان “Cold War bubblegum” (نگاه اجمالی وعده از طریق پخش کننده ابر قارچ) ، برچسبی که (de) از همه گیر گاتار گاتار (“Stevie K)” تا سینت سایزر خلق و خوی ‘Taking Hits’ به عنوان برجسته کمک می کند. دومی متوجه می شود که رولی با زبانی کاملاً رئوس مطالب و ترسیم خط و رنج و زنجیره های خود را نشان می دهد ، زیرا او “هیچ چیز در یخچال من نیست” را سرزنش می کند و یک استعاره خوب برای خلا cold خالی یک خلاless ناامید کننده ارائه می دهد.

پیشگامان “متن اتاق” و “قانون منع رفت و آمد جدید” (در سال 2019 نوشته شده است اما هنوز آینده نگری آن بسیار شگرف است) از حبس اجباری به دستور احکام متناقض و این که چگونه صدای آژیرهای خارج از منزل می تواند به معنای بسیاری از موارد امروزی باشد () من نمی گویم “نمی دانم چه چیزی را احساس کنم” خودداری جدی است). استفاده از ماسک اجباری را به عنوان سپرهای پیشگیری اضافه کنید که به طور مداوم وجود تلخ اتمی سازی در خانه را مهار و منع می کند.

خوشبختانه ما هنوز موسیقی برای ارائه فرارهای موجود و پیله های خلاقانه داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>