OnlyFans ، طوفان سال 2020 را به دست گرفت ، به ویژه با وقوع همه گیر. بسیاری از افراد شغل خود را از دست داده و برای تأمین درآمد از دست رفته به OnlyFans مراجعه کردند. با وجود انتقادات و حتی مشاهیر شروع به راه اندازی صفحات ، بسیاری از داستان های موفقیت وجود دارد. Cardi B ، Tyga و موارد دیگر صفحه شخصی خود را راه اندازی کرده اند که طرفداران می توانند محتوای اختصاصی را دریافت کنند ، خواه این کاردی باشد که شایعات را روشن کند یا Tyga پس از مواجهه با تهدیدات نشت برهنه خود ، قدرت را به دست خود بگیرد.

وضعیت مالی اخیر آدرین برونر جیب او را مورد توجه قرار داده است ، هرچند به نظر نمی رسد او از این کار شرم آور باشد. با قضاوت پرداخت نشده 800 میلیون دلار بوکسور از سال 2018 که بالای سر او آویخته شده بود ، قاضی وی را به دلیل چشم انداز پولهای زیاد در صفحه IG خود منفجر کرد. او اصرار داشت که پول دوستش است و اکنون ، ادعا را دو برابر کرده است. بوکسور / رپ به IG مراجعه کرد و در آنجا فراخوان عمومی را برای مشاوره در مورد راه اندازی صفحه OnlyFans به منظور تسویه بدهی خود اعلام کرد.

وی نوشت: “چگونه می توانم یک # فقط طرفدار بسازم؟ من آنقدر فیلم دارم که دنیا برای دیدن آنها هزینه می کند. از من گرفته تا همه برادرانم که فقط یک احمقانه عمل می کنم. لعنت به این ، من فقط 13 دلار گرفتم و 800000 دلار بدهی دارم.” .

و در حالی که مردم تصمیم گرفتند بیش از 13 دلار او را تفت بدهند ، او یک قدم جلوتر رفت و از طرفداران خود CashApp را به همان میزان درخواست کرد.

وی قبل از اتصال دسته CashApp خود ، $ AboutBillions89 نوشت: “به همه فقط 13 دلار نگاه كنید تا من مجبور نباشم # فقط طرفداران بسازم.” “هر آنچه که توانایی خرید آن را داشته باشید مفید خواهد بود. الاغ 13 دلاری من به آن نیاز دارد و من # سپاسگزار خواهم بود.”

به نظر می رسد تماس برای اهدا تا حدی نتیجه داده است. او ظاهراً از بدهی رنج برد ، البته مسلماً بدهی بزرگی نبود.

وی پیش از این بار دیگر نوشت که دسته CashApp خود را به برق متصل کند ، نوشت: “ما 799،029 دلار با پرداخت بدهی خود فاصله داریم. با کمک همه شما می توانیم این کار را به زودی انجام دهیم.”

پست های او را در زیر بررسی کنید.