برند Yeezy از كانیه وست در چند سال گذشته با تعداد زیادی كفش ورزشی روبرو شده است ، به ویژه در سال 2020 ، آدیداس به دنبال این بوده است كه بیش از هر زمان دیگری كفش ورزشی عرضه كند. در حالی که Adidas Yeezy Boost 350 V2 سالهاست که نماد اصلی این مارک است ، کانیه تعداد زیادی از مدل های دیگر را تبلیغ می کند و به نظر می رسد آنها عجیب و غریب هستند. صرف نظر از این ، طرفداران هنوز عاشق این ضربات هستند و مهم نیست که چقدر وحشیانه با آن برخورد می کند ، کانی همیشه مورد حمایت قرار می گیرد.

یکی از مدل هایی که قطبی شده است Adidas Yeezy Foam Runner است که اوایل امسال افت غافلگیرکننده ای داشت. در حال حاضر ، کفش در رسانه های اجتماعی در بسیاری از راه های رنگی ظاهر شده است ، و آخرین تیزر تبلیغاتی از طرف افراد خوب Yeezy Mafia است. در پست اینستاگرامی زیر ، Foam Runner را مشاهده می کنید که دارای یک قسمت فوقانی قهوه ای با یک نوار آبی است که در کنار کنار پاشنه عقب ظاهر می شود. این یک نگاه منحصر به فرد است و بر اساس نظرات ، طرفداران مطمئن نیستند که چگونه احساس کنند.

در حال حاضر ، تاریخ انتشار این موارد مشخص نشده است ، بنابراین آن را برای به روزرسانی در HNHH قفل نگه دارید. در ضمن ، این نمونه Nike Air Yeezy 2 “MBDTF” را که دوباره در آخر هفته ظاهر شده است ، بررسی کنید.