طی چهار سال گذشته ، هیچ کفش ورزشی نتوانسته است به اندازه AdidasYeezy Boost 350 V2 مرتبط باشد. این یکی از آن خطوطی است که آدمهای دزدکی حرکت نمی توانند از آن سیر شوند و هر ماه ، کانیه وست طرفداران خود را با برخی رنگهای جدید برکت می دهد. در حالی که مدل های جدید خوب هستند ، واضح است که بسیاری از طرفداران برای رنگبندی هایی که در سال 2016 و 2017 منتشر شده است ، دلتنگی می کنند. یکی از این پیشنهادها مدل سفید ، سیاه و قرمز “گورخر” است که تعداد زیادی ذخیره را مشاهده کرده است چند سال گذشته

با توجه به افراد خوبی که در Yeezy Mafia وجود دارد ، به نظر می رسد که این کفش ورزشی قرار است دوباره یک بار دیگر ذخیره کند ، این بار فقط در چند روز دیگر. در واقع ، اگر می خواهید یک جفت “گورخر” را بدست آورید ، باید روز پنجشنبه 10 دسامبر در تقویم خود بچرخید ، زیرا این تاریخ انتشار شایعه است.

امروز ، آدیداس 350 V2 محبوب دیگر را در عرضه “Bred” ذخیره کرد و همانطور که انتظار داشتید ، تقریباً بلافاصله فروخته شد. این امر باعث ناامیدی کل افراد دزدکی حرکت شده است ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که در اکران “گورخر” آینده پدیده ای مشابه داشته باشید.

در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که آیا قصد دارید به مدل “گورخر” ضربه بزنید.

تصویر از طریق آدیداس