هنگامی که چند سال پیش کانیه وست نایک را به مقصد آدیداس ترک کرد ، بسیاری در اشتباه بودند که چرا او چنین کاری می کند. برای کانیه ، این یک تصمیم بسیار آسان بود زیرا آدیداس در آستانه اجازه دادن به او بود تا هر کاری که می خواهد انجام دهد. در حال حاضر ، كانیه شبح های زیادی را به این مارك تحویل داده است و حتی در سال 2020 به عنوان یك میلیاردر میلیاردر شده و نتیجه مستقیم كار با این سه راه است. آرمانی که به طرز باورنکردنی محبوبیت زیادی پیدا کرده Adidas Yeezy Boost 350 V2 است و در روز شنبه یک راهرو رنگی کلاسیک مجدداً مورد استفاده قرار گرفت.

مسیر رنگی مورد بحث مدل “Bred” سیاه و قرمز است که طی سالهای متمادی مورد توجه بوده است. هر بار که این کفش ورزشی آزاد می شود ، مورد یک هیاهوی تبلیغاتی اعتیاد آور قرار می گیرد ، و برخی از آدم های دزدکی بدشانسی ، که به دلیل محدود بودن سهام ، کنار گذاشته می شوند. با استفاده از این آخرین ذخیره ، مشخص است که بعضی از چیزها هرگز تغییر نمی کنند.

آدیداس Yeezy Boost 350 V2

تصویر از طریق آدیداس

این ضربات صبح زود رها شد و همانطور که مشخص شد تعداد بسیار کمی از مردم واقعاً قادر به گرفتن یک جفت بودند. این امر باعث ناامیدی بسیاری از افراد دزدکی شد که بلافاصله برای اعلام ضرر و زیان خود در توییتر شرکت کردند. این روندی است که تقریباً هر شنبه رخ می دهد و بین جوردن برند و یزی ، بسیاری از متعصبان کفش کتانی ناراضی وجود دارند.

در مورد نظرات مردم ، در مورد نظرات مجدد ، آنچه را که مردم باید بگویند ، بررسی کنید.