Kanye West در طول سالهای مختلف کفش های کتانی بسیار باورنکردنی تحویل داده است ، و گرچه آخرین طراحی های او مطمئنا وحشی است ، اما نمی توان منکر این شد که وقتی می خواهد با سایه های خود بلند پرواز کند ، هیچ ترس ندارد. شاید محبوب ترین مدل جهانی او که در طول سال گذشته منتشر شده است ، Adidas Yeezy Basketball QNTM است که در ابتدا و در آخر هفته های All-Star NBA در شیکاگو به تعداد محدود منتشر شد. از آن زمان ، کفش ورزشی سهام جدیدی دریافت کرد ، در حالی که رنگهای جدید به بازار راه یافته اند.

اکنون ، طبق گفته Yeezy Mafia ، رنگ و بوی بسیار مورد جستجو OG دوباره بار دیگر به دست می آورد و این بار در فوریه سال 2021 اتفاق می افتد. این یک ذخیره سازی جهانی است که به معنای آن است که افراد دزدکی حرکت از سراسر جهان قادر خواهند بود دستان خود را به یک جفت کفش برسانند که در هنگام آزاد شدن بسیاری از آنها فرار کرد.

همانطور که در پست بالا مشاهده می کنید ، کفش توسط امواج سفید و نقره ای خود در صفحه های کناری طبقه بندی می شود ، همه در حالی که جیر بژ بر روی جعبه انگشت ظاهر می شود. از آنجا ، در حالی که کف میانی با مواد Boost پر شده است ، روی زبان و پاشنه پشت ما سیاه می شود.

برای به روزرسانی در مورد این ذخیره مجدد منتظر بمانید زیرا مطمئن خواهیم بود که همه آخرین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم.