کانیه وست در دهه گذشته در خط مقدم نوآوری کفش کتانی پیشرو بوده است و در سال 2017 ، او بازی خود را با Adidas Yeezy Boost 700 “Wave Runner” کاملا تغییر داد. در حالی که در ابتدا از این کفش متنفر بود ، بلافاصله به یک ضربه بزرگ تبدیل شد که به تولد روند کفش پدر کمک کرد. اکنون ، هر مارک دارای ردیف های خاص خود است و ما Yeezy را باید برای آن تشکر کنیم. در طول سال ها ، وست خط کفش پدر خود را گسترش داده است ، آخرین مدل از آن Adidas Yeezy 700 V3 است.

این کفش طی چند ماه گذشته طیف وسیعی از رنگ ها را دریافت کرده و قبل از پایان سال نیز کفش دیگری به دست خواهد آمد. این مدل “Clay Brown” نامیده می شود و به لطف آدیداس ، اکنون تصاویر رسمی در اختیار ما قرار گرفته است. همانطور که مشاهده می کنید ، این کفش ورزشی بیشتر با مواد سیاه پوشانده شده است ، در حالی که قهوه ای در کناره ها و حتی زیره قرار گرفته است. این باعث می شود ظاهری کاملا مناسب برای هر دو فصل پاییز و زمستان باشد.

اگر برنامه ای برای تطبیق یک جفت دارید ، می توانید از 21 دسامبر با پرداخت 200 دلار آمریکا این کار را انجام دهید. در مورد نظرات این رنگ ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

آدیداس Yeezy 700 V3
تصویر از طریق آدیداس
آدیداس Yeezy 700 V3
تصویر از طریق آدیداس
آدیداس Yeezy 700 V3
تصویر از طریق آدیداس
آدیداس Yeezy 700 V3
تصویر از طریق آدیداس