آدل در مورد آلبوم جدیدی درباره کاهش وزن شوخی می کند و آزار می دهد در “SNL”

آدل قسمت دیروز شنبه شب زنده را میزبانی کرد ، در طی آن او در مورد سفر اخیر کاهش وزن خود شوخی کرد و نشان داد که آلبوم آینده دارد اما آلبوم نیست. t تمام شد.

آدل ، کاهش وزن ، SNL فردریک ام براون / گتی ایماژ

خواننده در مونولوگ افتتاحیه خود گفت:” من می دانم که از زمانی که آخرین بار مرا دیدی ، واقعاً متفاوت به نظر می رسم. ” “اما در واقع به دلیل تمام محدودیت های COVID و ممنوعیت سفر ، من مجبور شدم سبک سفر کنم و فقط نیمی از خودم را می توانم بیاورم ، و این همان نیمی است که من انتخاب کردم.”

آدل همچنین توضیح داد که چرا این کار را نکرده است من نمی خواهم به عنوان مهمان موسیقی اپیزود اجرا كنم ، و به آلبوم جدیدی كه او روی آن كار می كند مراجعه كنم: من همه آن را دیده ام مانند ، «چرا او مهمان موسیقی نیست؟» و مواردی از این دست ، و چند دلیل وجود دارد. آلبوم من تمام نشده است ، و من همچنین از انجام هر دو کار خیلی می ترسم. “

به جای او ، خواننده R&B H.E.R. به عنوان مهمان موسیقی اپیزود نمایش داده شد. او تک آهنگ های خود “Damage” و “Hold On” را اجرا کرد.

آخرین آلبوم استودیویی آدل ، 25 ، در نوامبر 2015 منتشر شد.

هفته آینده ، جان مولانی میزبان مهمان موسیقی خواهد بود سکته های قسمت هالووین نمایش.

[محتوای جاسازی شده]

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>