هفته بزرگی در دنیای هیپ هاپ بوده است. گوچی و جیزی سرانجام پس از سالها گوشت گاو و جمعه صلح کردند ، ما پروژه های جدیدی از Meek Mill ، Megan Thee Stallion و DaBaby و بسیاری دیگر دریافت کردیم.

R&B نیز در این هفته فعال بوده اما شاید به اندازه همتای رپ آن فعال نباشد. اما اوج هفته پس از برکت دادن LVRN به طرفداران با یک پروژه تعطیلات جدید ، یادداشت خوبی را آغاز کرد. خانه برای تعطیلات نوعی از پروژه کریسمس است که فقط می توانید به آن امیدوار باشید. با حضور در فهرست ، یکی از ویژگی های برجسته 6lack و تلاش مشترک Summer Walker ، “Ghetto Christmas” است. با تعطیلات در گوشه گوشه ، این پیشنهاد R&B روان دقیقاً همان چیزی است که باید هنگام بازی دادن تخم مرغ با رم بازی کنید.

گرچه او پنج سال است که یک فیلم کامل را منتشر نکرده است ، اما جازمین سالیوان هنوز در اینجا فعالیت می کند. با رها کردن “یکی از گمشده ها” در ماه آگوست به عنوان اولین تک آهنگ انفرادی خود در نزدیک به سه سال ، او ما را مجبور نکرد که آنقدر منتظر یک پیگیری باشیم. “Pick Up Your Feelings” یک افزودنی ضروری برای لیست پخش فصل R&B این هفته بود.

Galimatias همچنان یکی از کم ارزش ترین اقدامات R&B در حال حاضر است. به دنبال تعداد زیادی از تک آهنگهایی که امسال به ما برکت داده است ، او جمعه با “رقصنده خجالتی” به کار خود ادامه داد.

در زیر به آخرین به روزرسانی فصل R&B نگاهی بیندازید.

HNHH را در Spotify دنبال کنید.

FIRE EMOJI را در Spotify دنبال کنید.

R&B SEASON را در Spotify دنبال کنید.

لیست پخش Wake & Bake ما را اینجا دنبال کنید.

لیست پخش موسیقی خوب موسیقی ما (برای یک جمعه خوب) را اینجا دنبال کنید.