G Herbo و Casanova ، دو خواننده رپ که Tekashi 6ix9ine قبلاً به دنبال آنها آمده است ، در معرض خطر گذراندن مدت بسیار طولانی در زندان هستند و مردم با فرض اینکه او کاری با این موضوع داشته باشد ، با چشمان عقاب به مضراب پذیرفته شده نگاه می کنند.

این دو رپر در موارد کاملاً جداگانه ای متهم شدند. کازانوا به عنوان بخشی از تعطیل شدن باند 18 نفره توسط فدراسیون به اتهامات غیرقانونی و غیره متهم شد. وی شب گذشته تسلیم مقامات شد. اگر به سخت ترین اتهاماتش محکوم شود ، وی باید به حبس ابد محکوم شود.


پرنس ویلیامز / WireImage / گتی ایماژ

G Herbo در حال حاضر درگیر یک پرونده کلاهبرداری 1.5 میلیون دلاری فدرال است ، گفته می شود که وی و تیمش در طول چهار سال با استفاده از شناسنامه های مسروقه بیش از 1 میلیون دلار کالا را شارژ کرده اند. گفته می شود از این کارت ها برای جت های شخصی ، تعطیلات ، اجاره ماشین و دو سگ طراح استفاده شده است.

همانطور که اخبار منتشر شده است ، مردم فکر می کنند تصادف هر دو و کاس در یک هفته بیش از حد تصادفی است. به همین دلیل شب گذشته نام 6ix9ine در توییتر محبوب بود. هواداران با درگیر شدن رپ “GOOBA” در اتهاماتشان شوخی می کنند و می خندند که او می توانست به نفع بازیکنان تیم محبوب باشد.

6ix9ine فلاپ و ناگهان همه به زندان می افتند “، یک نفر در سایت میکروبلاگینگ نوشت.


کوین مازور / گتی ایماژ

Tekashi 6ix9ine مشهور است که به دلیل آزادی شخصی خود ، همسایگان خود را رقم می زند و پس از همکاری کامل با این فرایند ، حکم سبک تری دریافت می کند. او ظاهراً در میامی احساس سرما می کند ، این روزها با دوست دخترش کلاب می زند و با Gervonta Davis دعوا می کند.