داستان محبوبیت دانیل هرناندز همچنان مخاطبان را مجذوب خود می کند و اکنون نوبت به هولو رسیده است که مستندی درباره Tekashi 6ix9ine به اشتراک بگذارد. روز دوشنبه (16 نوامبر) ، هولو رونمایی کرد 69: حماسه دانیل هرناندز، مستندی به کارگردانی ویکرام گاندی است که در سری 3 قسمت 6ix9ine Showtime ظاهر می شود سوپرویلین. این ویژگی های بحث برانگیز در اردوگاه رپ عصبانی شده است زیرا مدیر او ، موردا مورفی از مدیریت احساس الکتریکی ، در مورد هر دو برنامه نظراتی را بیان کرده است.

“پروژه های Hulu & Showtime @ 6ix9ine !! هر دو غیر مجاز هستند !!” موردا مورفی در استوری اینستاگرام خود نوشت. “هیچ ارتباطی با ما ندارد! صفر !! افرادی که در این گفتگو هستند ، هستند [cap emoji]! به هر حال با ما درگیر نباشید !! “و سپس طرفداران 6ix9ine را تشویق کرد که هیچ یک از این مستندها را پخش نکنند.” از این سطل زباله پشتیبانی نکنید !! وقتی @ 6ix9ine کاری انجام می دهد شما اولین نفری هستید که می دانید! [heart emoji]”

69: حماسه دانیل هرناندز این فیلم به عنوان “بخشی از مستند تحقیقاتی ، بخشی از فیلم واقعی گانگستر” توصیف می شود که شرح زندگی رپر را به عنوان یک هنرمند تبدیل کننده به یک جدول برتر تبدیل می کند و سپس با تبدیل شدن به یک خبرچین فدرال علیه Nine Trey Gangsta ، نام خود را به بدنامی رپ اضافه می کند. همکاران خون.

در زیر تریلر و پیام موردا مورفی را ببینید.

6ix9ine ، Hulu ، Showtime ، Supervillain ، مستند ، 69: حماسه دانیل هرناندز ، فیلم ها ، سریال ها ، Murda Murphy
اینستاگرام