6ix9ine مورد: دادستان بنا به گزارش ها آیا می خواهید حکم 57 ماه برای Kooda B

عنصر

Tekashi 6ix9ine در حالی که هنوز هم از متهمان پرونده قضایی و اسلحه فدرال وی هستند که منتظر صدور حکم هستند نسبتاً آزادانه پرسه می زند. Kooda B به دلیل آسم فقط در شرایط بیماری همه گیر COVID-19 به طور موقت آزاد شد تا شرایط آزاد شدن وی را کمی بعد از دوربین نقض کند.

در بالای ماه ، قاضی Engelmeyer دستور Kooda B را صادر کرد. به دلیل این حادثه به زندان برگردید زیرا در انتظار مجازات برای نقش خود در تیراندازی رئیس کیف در میدان تایمز بود. طبق VladTV ، دادستان های فدرال این پرونده تلاش می کنند تا کودا ب به عنوان “سازمان دهنده” تیراندازی به چهار سال و 9 ماه زندان محکوم شود. این حکم 57 ماهه طولانی ترین مجازات ممکن در قرارداد وی است.

دادستان ها در یک جلسه توجیهی نوشتند: “تیرانداز سرانجام بالای سر رئیس کیف و یکی از اعضای اطرافیان رئیس کیف شلیک کرد.” “پس از تیراندازی ، تیرانداز و (کودا ب) دوباره به طرف ماشین منتظر دویدند و از آنجا دور شدند.”

سوابق نشان می دهد که کودا ب پس از اعتراف به جرم خود ، در هر زندان بین 46 تا 56 ماه زندان است. دخالت در تیراندازی. از كودا به عنوان تیرانداز در این پرونده یاد نمی شود بلكه به عنوان كسانی كه با ادعای یافتن یك تیرانداز و یك راننده تیراندازی را ترتیب داده است.

دادستان ها قبلاً اظهار داشتند كه تیراندازی به عنوان یك گلوله اخطار برای رئیس کیف را بترسانید. 6ix9ine در دادگاه شهادت داد که وی برای انجام تیراندازی 10 هزار دلار دلار به کودا پرداخت کرده است.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>