سرانجام ، حکمی به کودا بی ، مردی که در دوران معروفیت با Tekashi 6ix9ine کار می کرد و به دستور رپر به تیراندازی به رئیس کیف متهم شد ، صادر شد.

پس از از بین بردن شیوع ویروس کرونا ، Kooda B پس از اینکه خطرناک تشخیص داده شد ، آزادی موقت خود را از زندان صادر کرد. یک روز پس از آزادی ، گزارش شد که وی ممکن است قبلاً شرایط خود را نقض کند ، دستورالعملهای فاصله اجتماعی را نقض کرده و قاضی پرونده خود را تحت تأثیر قرار ندهد. او همچنین چند موزیک ویدیو منتشر کرد که در آن دیده می شود یک باندانای قرمز پوشیده است ، که چیز دیگری است که قاضی متوجه آن شده است.

به کودا ب دستور بازگشت به زندان داده شد و به نظر می رسید که قرار است پنج سال آینده را در پشت میله های زندان بگذراند. این مقدار نیمه دقیق بود زیرا امروز صبح ، رپر به 54 ماه زندان محکوم شد.

این حکم توسط قاضی پاول انگلمایر که قاضی پرونده 6ix9ine نیز بود ، قرائت شد.

قاضی به کودا B گفت: “آقای مک کنزی ، موزیک ویدئوهای شما حتی پس از دستگیری با یک باندانای قرمز به شما نشان دادند. این من را ناامید کرد. باند شما صورت یک مرد را برید. این نوع ضرب وشتم جشن گرفته نمی شود” نام واقعی Kintea McKenzie. “من همچنین باید شرایط آزادی شما را در هنگام شیوع بیماری در نظر بگیرم. من تصمیمی نوشتم كه دستور آزادی فوری شما از زندان را صادر كردم. اما من دیدم كه به من دروغ گفته اید. شما در یک مهمانی ، در یک آپارتمان بسته شرکت کرده اید ، مواد مخدر و الکل وجود دارد ، “قاضی ادامه داد. “مشاور شما گفت که شما خودخواه و بی پروا بودید. اما من شما را به زندان باز نگرداندم زیرا ممکن است مسری باشید. این فیلم پنجره ای روشن به مک کنزی داشت: او به مشاوره خود احترام نگذاشت ، سایر درخواستهای زندانیان را مسخره می کرد. نامه شما به من برای این کار عذرخواهی نکردید. شما علاقه شخصی خود را در اولویت قرار می دهید. اما این تنها بخشی از شماست. شما دارای ویژگی های مثبت بسیاری هستید. یک جمله در محدوده راهنما در اینجا ضمانت می شود.

قاضی انگلمایر در پایان به کودا ب 54 ماه زندان محکوم کرد.

این جمله توسطinnercitypress گزارش شده است ، شما می توانید مصاحبه ما با روزنامه نگار را در اینجا بخوانید.