سرانجام برای اولین بار در ماههای گذشته ، Tekashi 6ix9ine برای تولد دوست دخترش جید در یک کلوپ شبانه در میامی ، فلوریدا ظاهر عمومی شد. مردم در مورد ظاهر شدن دوباره خواننده رپ به دنبال آلبوم خود صحبت می کنند ، و تمرکز خود را بر روی واگن برقی خود از Gervonta Davis ، که ظاهراً می خواست در باشگاه با او بجنگد ، نشان می دهند.

همانطور که در تمام طول سال مشغول کار بوده است ، 6ix9ine نیز ظاهراً با ظاهری جدید پا بیرون آورده ، سبیل خود را رشد داده و آرایش کرده (برای بستن موبرنم) و بیش از 100000 دلار پول نقد به دست آورده است. به گفته TMZ ، آنها در یک باشگاه آقایان بودند ، با بیش از 200،000 دلار وارد خانه می شدند و حداقل نیمی از آن را برای رقصندگان خالی می کردند. این خواننده ی رپ ، یک بلند بلند مشکی از دولچه و گابانا پوشیده بود که دارای تعداد زیادی جواهرات به دور گردن و سبیل های جدید بود.

در اوایل سال جاری ، 6ix9ine با ریش کامل دیده شد ، بنابراین به نظر می رسد که او در حال امتحان کردن ظاهر متفاوت است تا ببیند چه چیزهایی می چسبد قبل از اینکه احتمالاً معرفی مجدد بزرگ خود را به جهان انجام دهد.

ظاهر او در این کلوب قابل توجه است ، به ویژه به این دلیل که از زندان آزاد شد با این شرط که در معرض خطر ابتلا به COVID-19 با شرایط پزشکی قبلی از جمله آسم است. 6ix9ine به نظر نمی رسید که شب گذشته به سلامتی خود اهمیت دهد ، مهمانی بدون ماسک روی صورت خود. شایان ذکر است که در فلوریدا ، شما می توانید بدون ماسک به باشگاه بروید.

به نظر شما سبیل 6ix9ine مناسب اوست؟

[via]