600Breezy جرأت کرده است که Quando Rondo آهنگ خود را با عنوان “End Of Story” به صورت زنده اجرا کند و به او گفته است “لغو نمایش ها را متوقف کند”

جمعه روز جمعه در داستان های اینستاگرامی خود نوشت: “لغو نمایش ها را متوقف کنید و آن آهنگ را اجرا کنید.” این آهنگ به مرگ شاه فون شیکاگو می پردازد ، که اوایل ماه جاری در یک درگیری در آتلانتا ، جورجیا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

“خون برادرت روی زمین ، آدمهایت را بردار / لعنت بر ما دفاع شخصی است ، او هرگز نباید دستان من را می گرفت / به فیلم نگاه کن ، این همه شواهد است ، آنها را ببینید گربه n **** نباید بر من دویده می شد / چه کسی گفت که من مخفی شده ام؟ من هنوز هم با گروههای موسیقی من دور می شوم ، “Rondo آهنگ را رپ می کند.

بریزی در کنار فون در شیکاگو بزرگ شد. او اخیراً پنجشنبه شب از TI عکس گرفته است ورزوز نبرد بین Jeezy و Gucci Mane. TI در مورد نظرات پخش مستقیم پاسخ داد: “@ 600Breezy شنید که شما در مورد somn می گویید که مطمئنا بعداً به درستی رسیدگی خواهد شد … بیایید از این لحظه لذت ببریم”.

“بریز” در 9 نوامبر گفت: “این واقعاً برای همه افرادی که فرهنگ ما را تماشا می کنند و سعی می کنند سگهای شیکاگو را برای همه تیراندازی هایی که انجام می دهیم تماس بگیرند.” “همه شما به وضوح دیده شده اید n *** a – ضرب و شتم از او بیرون! مثل ، کتک زدن الاغش! Von a ninny n *** a – او واقعاً دست روی او گذاشت و می بینید که چه اتفاقی افتاده است.

Rondo نیز در طول این رویداد فعال بود ، و در هنگام پخش “#FreeLulTim” را ارسال می کرد.

[Via]