عموی King Von اخیراً با بیان اینکه تا آخر عمر Quando Rondo ، احتیاط می کند ، باید مراقب همه افراد وابسته به رپ فقید باشد. به نظر می رسد این واقعیت درست باشد زیرا در دو روز گذشته ، دو تن از متحدان شیکاگو پادشاه فون به ساوانا ، جورجیا ، زادگاه کواندو سفر کرده اند.

مشخص نیست Memo600 و 600Breezy در ساوانا چه کاری انجام می دادند ، اما بیشتر طرفداران آنها تصور می کنند که این ربطی به Quando Rondo از آنجا دارد. همانطور که گزارش دادیم ، Memo600 از خودش عکس گرفته که در بالای تابلوی استقبال شهر نشسته است. حتی بیست و چهار ساعت بعد ، به نظر می رسد 600Breezy به او پیوست.

این خواننده رپ در اینستاگرام استوریز با قرار دادن محل اقامت خود به عنوان هود Quando نوشت: “این خسته کننده است.” باز هم معلوم نیست که او در آنجا چه کاری انجام می داد اما با توجه به تمسخرهای قبلی خود ، در واقع بسیار محتمل است که وی در این منطقه بوده باشد تا به هنرمند Never Broke Again فشار وارد آورد.

در نظرات ارسال مجدد DJ Akademiks ، مردم 600Breezy را “گانگستر اینترنتی” صدا می کنند و می پرسند چرا او تبلیغ می کند که آنجا است. اگر اتفاقی برای Quando بیفتد ، او قطعاً به دلیل اظهار نظرهای گذشته خود در مورد Quando مظنون خواهد بود ، خصوصاً وقتی که در اصل جرات کرد که رپر “End Of Story” را اجرا کند ، رکوردش اشاره به مرگ پادشاه Von ، در یکی از نمایش های خود.

فکر می کنید Memo600 و 600Breezy فقط در ساوانا بودند تا کمی چاشنی بدست آورند؟