با نامزدی در گروه بهترین رپ آلبوم در جوایز GRAMMY 2021 ، به نظر می رسد آکادمی ضبط رویکردی متفاوت از آنچه که معمولاً انجام می دهند را در پیش گرفته است و از غزلسرایان فروش آلبوم محبوب تجلیل می کند.

اگر آکادمی بیشتر به آنچه عموم مردم امسال احساس می کردند علاقه مند بود ، Lil Baby’s نوبت من، پاپ اسموک شلیک برای ستاره ها ، هدف ماه، و لیل اوزی ورت اتفاقی ابدی احتمالاً معرفی می شد. در عوض ، GRAMMY ها تصمیم گرفتند برخی از خوانندگان رپ کمتر مشهور (حداقل در این حوزه) را در یک صحنه بزرگ شناسایی کنند ، و D Smoke ، Royce Da 5’9 “، Jay Electronica و دیگران را در این گروه معرفی کنند.

در حالی که برخی از آنها بهترین گزینه های آلبوم رپ را تازه کننده دانسته اند ، برخی دیگر مانند 50 Cent تحت تأثیر قرار نگرفته اند و فکر می کنند آکادمی “از تماس” خارج شده است.

افسانه رپ صریح رپ در اینستاگرام در پستی که از آن زمان حذف شده است ، و توسط HipHopDX مشاهده شد ، نوشت: “آنها از لمس این گریه این نیستند ، فریب را اینجا می دهند”.

همانطور که اشاره شد ، ممکن است Fif از نامزد شدن Pop Smoke در این گروه با توجه به نقش تولید کننده اجرایی در آلبوم پس از مرگ خود عصبانی باشد. پاپ برای اولین بار جایزه GRAMMY خود را نامزد کرده است ، البته برای “Dior” ، که فیدی هیچ نقشی در انتشار آن نداشت.

آیا شما طرفدار مسیری هستید که آکادمی برای بهترین نامزدهای آلبوم رپ دنبال کرد؟ صدا در نظرات.

[via]