اگرچه 50 Cent تا حد زیادی یک گام به عقب از بازی رپ برداشته است ، اما اغلب این افسانه افسانه ای برای ترک آهنگ جدیدی دوباره به میکس بازمی گردد. و با امپراتوری تلویزیونی خود در میان یک دوره مسلط ، جای تعجب نیست که در آینده Power Book III: Raising Kanan در نهایت کاتالیزور بازگشت او بود. با اکران سومین قسمت در سال 2021 ، به نظر می رسد که Fif پیش از این برای ساختن آهنگ اصلی ، با NLE Choppa برای اولین آهنگ جدید خود از زمان پیوستن به گریسلدا برای “City On The Map” ارتباط برقرار کرده است.

50 سنت NLE Choppa

دیوید بکر / گتی ایماژ

امروز ، NLE Choppa در توییتر خود برای دیدن پیش نمایش خلاصه ای از آهنگ آینده ، با پخش یک قطعه از مشارکت های خود و Fif ، در توییتر صحبت کرد. از صدای آن ، قدرت ملودی دهه 50 به شکل خوبی است ، در طول سالها یک قدم از دست نداده است. “درآمد کسب کنید ، پول در بیاورید ، وقتی گریه به طرفداران برخورد می کند ، ما پول خواهیم گرفت – Southside” ، فیف را رپ می کند ، و از گروه کر ملودیک به آهنگ رپ خود بازگشت.

از آنجا ، Choppa با یک شعر پر جنب و جوش سرگرم می شود ، و انرژی او را عصبانی می کند در حالی که یک تصویر زنده را ترسیم می کند. تف کرد: “همه اینها بخشی از بازی است ، شما باید کارتهای خود را درست بازی کنید.” “بدون شما گرفتار نشوید [unintelligble] تمام شب ، در کمین چشم است / هرگز بدون جنگ نرو ، پیروز یا باخت یا اشتباه یا درست “. اگرچه مطمئناً به نظر می رسد مانند یک آهنگ مضمون به یاد ماندنی باشد ، اما به عنوان یک آهنگ مستقل نیز به زیبایی کار می کند – آهنگی که Choppa می خواهد زودتر از آن حذف شود بعدا ، بسیار سرگرم کننده Fif.

“RAISING KANAN THEME SONG 50cent & NLE choppa” ، 50 را در توییتر تحریک می کند. “@ Nlechoppa1 او خواهان این است که این مزخرفات هرچه سریعتر از بین برود. LOL” اینکه آیا Fif به درخواست مشتاقانه این جوان رضایت می دهد یا نه ، داستان دیگری است. در زیر این قطعه را برای خود بررسی کنید و به دنبال آن بگردید Power Book III: Raising Kanan سال دیگر در برهه ای فرود بیایید. به نظر شما این یکی چگونه صدا می کند؟