ما سالها می دانیم که 50 Cent مورد درستی نیست که بتواند با آن دست و پا بزند. اگر صندلی و میز به سمت شما پرتاب نکند ، یا الاغ شما را مستقیم بلند می کند یا شما را در شعله های آتش در شبکه های اجتماعی سرخ می کند. ظاهراً ، این شرارت در مورد دوست دختر او ، کوبان لینک نیز صدق می کند ، که می تواند به اندازه مرد خود وقتی که می خواهد ، تهدیدآمیز باشد.

Cuban Link ، نام واقعی Jamira Haines ، بیش از یک سال است که با 50 Cent دوست است و به سرعت عاشق رپ / تهیه کننده تلویزیونی سوپراستار می شود. آنها به ندرت در تابلوهای اجتماعی یکدیگر ظاهر می شوند ، اما وقتی این کار را می کنند ، می دانید که پست ارزشش را دارد.

این بار ، فیف گالری تصاویر را با یار خود به اشتراک گذاشت و به جهانیان نشان داد که در خانه خوب است اما هنوز همه ما را متقاعد می کند که در صورت بروز همه چیز او برای جنگ آماده است.

فیدی در اینستاگرام نوشت و سه تصویر از خود و لینک کوبا را با ماسک های اسکی منتشر کرد و به نظر می رسید که آنها قصد سرقت از بداگا را دارند ، “این چگونه به درب دامینو پاسخ می دهیم ، شما می دانید که چه لرزش دارد.” Cuban Link حتی در ماسک ، مانند همیشه زیبا به نظر می رسد ، مژه های خود را به رخ می کشد و لب هایش را برای دوربین بلند می کند.

یکی از مفسران می نویسد: “او حتی با ماسک کامل صورت زیبا است.”


مایک کوپولا / گتی ایماژ

Ice-T اخیراً اعلام کرد 50 سنت و بابی شموردا “آخرین رپرهای واقعی گانگستر” بودند. این تصویر باید به همان اندازه ثابت شود. حتی اگر روزهای رپ او بیشتر از او عقب باشد ، Fif هنوز هم می تواند یک الاغ بد باشد.